ליבנו עם החיילים והחטופים שלנו. שולחות אהבה ומחכות לחזרתם בבריאות

מה עוד אפשרי?

מה עוד אפשרי?

יש בתוכנו המון אפשרויות להיות אנחנו. כמעט אינסוף אפשרויות מי להיות ועדיין לשמור על הבסיס והגרעין של מי שאנחנו. אף פעם לא מאוחר לבחור אחרת, לראות שיש פה גרסה פחות טובה שלי, לבחור ולשנות.

מה עוד אפשרי?

שאלה אחת שהיא עולם ומלואו, ההשראה שלי לסדרת האטום.

אני יודעת שהשאלה הזאת יכולה להיות מאד מתסכלת. במיוחד בתקופות בהם אנחנו מרגישים שהכל סוגר והולך הפוך, שאין ממש מוצא והמציאות אמיתית, מוחשית וכואבת. איך זה יכול להיות שהכל פתוח בפנינו? שיש עוד משהו אפשרי?

הדרך בה התרגלנו לתפוש את המציאות שלנו הינה דרך החוויות שלנו עד כה בעולם הזה.
אבל מה יקרה אם לרגע, נדמיין שאולי ישנן דרכים נוספות? שאולי יש לנו אפשרויות נוספות? אפשרויות נוספות להיות אנחנו, תכונות נוספות שקיימות בתוכנו, אפשרויות נוספות שקיימות עבורנו...

האפשרויות שאנחנו רואים כרגע זה מה שאנחנו מצליחים לדמיין. ומה יש עוד?

 

לפעמים זה לא פשוט לקבל שהדרך שלנו, שנחווית לנו כמוחשית כל כך, הגיונית כל כך, היא רק דרך אחת מיני אינסוף דרכים. אך ככל שנתרגל לחשוב ולהבין שיש עו אפשרויות, באופן מפתיע וכמעט מיידי נרחיב את תפישת המציאות שלנו.

ההתרחבות הזאת תביא איתה גם התרחבות בכל תחומי החיים שלנו: בקריירה, בזוגיות, ביכולת שלנו לחוות אהבה, בשפע שאנחנו מושכים למרחב שלנו, ביכולות ההכלה שלנו.

מה עוד אפשרי?

האם זאת הדרך היחידה?

מה שטוב- שומרים, מה שלא טוב- משנים.

 

קחו למשל זרע. קטן, זעיר שטומן בחובו את סודות היקום כולו; יש בו את הפוטנציאל השלם והאינסופי שבסופו של דבר יצמיח ממנו עץ מפואר, עצום, אדיר מימדים.

גם אנחנו, מתחילים מזרע קטנטן, אוצרים בתוכנו את כל העולמות כולם.
בתוך החלקיק הכי קטן שלנו- בגרעין האטום שלנו, מגולמים אינסוף הפוטנציאלים שלנו, שרק מחכים לצאת אל הפועל ולהתממש.

עכשיו, נותר לנו לגייס את כוחה של הבחירה: איפה אנחנו רוצים להיות? מי אנחנו רוצים להיות?  בחירה שיכולה להוציא אל הפועל דברים שכלל לא ידענו שקיימים בתוכנו, שהיו חבויים כל כך עמוק בגרעין שלנו שרק חיכו שנבחר ונתן להם להתגלות.

הבחירה היא כמו נתב. היא מנתבת אותנו אל נתיב ההגשמה בו אנחנו רוצים ללכת. אנחנו בוחרים רגע רגע את מציאות החיים שלנו ובגלל שכל האפשרויות כבר קיימות, נוכל לבחור כל נתיב שרק נרצה. הבחירה, אגב, אינה נוצרת "יש מאין" אלא "יש מיש", בחירה מאינספור ה"ישיים" שכבר קיימים וגלומים באטומים המרכיבים אותנו. אנחנו בוחרים במה נשקיע, את מה נטפח והיכן נרצה להיות ומכאן אנחנו בוחרים את הדרך שלנו.

מה עוד אפשרי? כל מה שעלינו זה לעשות זה להיזכר. לתרגל. להתרחב, ולבחור.

 

הנה דוגמא לתרגול:
מה עוד אפשרי- תרגול הרחבת האפשרויות:

עצמו את העיניים ודמיינו נושא אחד בחייכם בו אתם רוצים להתרכז ברגע זה, נושא שאתם מבקשים להתפתח בו, לשנות. זה יכול להיות מציאת זוגיות, הריון מיוחל, קריירה חדשה או כל דבר שאתם מבקשים עבורכם.

עכשיו תדמיינו שתי תמונות:

האחת, של מציאות בה הנושא הזה לא מצליח, אתם נשארים בשוליים, נכשלים ולא מוציאים אותו לפועל, המקום בו אתם לא רוצים להיות.
התמונה השנייה- מציאות של הגשמה מעבר לכל חלום, הצלחה מסחררת ומימוש עמוק ומרגש של הנושא הזה בחייכם. אם אתם יכולים לדמיין את זה- אתם יכולים להשיג את זה.

כשאתם מדמיינים את התמונות, השתמשו בכמה שיותר חושים: תריחו, תמששו, תראו, תשמעו את הקולות של כל תמונת מציאות כזאת. ככל שתשלבו יותר חושים, כך המוח יפרש את המציאות הזאת כ"אמיתית" יותר והתרגיל יהיה עמוק וחזק יותר.

לאחר שהתמנות ברורות ומוחשיות עבורכם, דמיינו שאתם מחזיקים את שתי התמונות ביד: האחת של הכישלון המפואר והשנייה את ההתגשמות של החלום. דמיינו איך התמונה של ההצלחה הולכת וגדלה, הולכת ומתרחבת ואילו התמונה השנייה הולכת ומצטמקת, כמו בלון שיוצא ממנו האוויר, עד שהיא נעלמת לגמרי. חזרו על התרגיל שלוש פעמים רצוף.


לאחר מכן, כתבו את תמונת ההצלחה שלכם, על כל פרטיה.

במשך 5 ימים רצוף דמיינו אותה שוב ושוב, תקשרו אליה, תתרגשו ממנה.

תהיו ראויים לתמונה הזאת אם תחליטו שאתם ראויים.

כל האפשרויות פתוחות- אנחנו בוחרים.

בהצלחה!

פוסט קודם
פוסט חדש יותר

ממש אשמח לשמוע מה דעתך

לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן

סגור (esc)

נעבור את זה ביחד!

החנות הפיזית סגורה אבל אנחנו כאן!
ניתן להזמין ולאסוף מהתיבה, לקבוע איתנו ולהגיע בתאום מראש.
חנות האונליין פתוחה ולכל ההזמנות מתעדכנת בקופה הנחה של 20%.

משלוח עד הבית ב 19 ש"ח.
בואו נפיץ אופטימיות ואהבה.

אימות גיל

על ידי לחיצה על Enter אתה מאמת כי אתה מבוגר מספיק כדי לצרוך אלכוהול.

חיפוש

עגלת קניות

העגלה שלך ריקה כעת.
קנה עכשיו